RAKİPHOSTİNG FARKI İLE
VDEDICATED SUNUCU PROFESYONELLERE ÖZEL!
SUNUCU BARINDIRMA PAKETLERİMİZ SİZLERLE !

En İyi Veri Merkezleri
En Son Teknoloji

SUNUCU İSMİ İŞLEMCİ RAM DISK TRAFIK / HAT LOKASYON
DELL POWEREDGE
Intel® Xeon® 2 X E5620
16 GB RAM
120 GB SSD
Limitsiz 1 Gbit Hat!
Türkiye

Sepete
Ekle
425₺ /aylık
DELL POWEREDGE
Intel® Xeon® 2 X E5620
24 GB RAM
240 GB SSD
Limitsiz 1 Gbit Hat!
Türkiye

Sepete
Ekle
525₺ /aylık
DELL POWEREDGE
Intel® Xeon® 2 X E5620
32 GB RAM
480 GB SSD
Limitsiz 1 Gbit Hat!
Türkiye

Sepete
Ekle
630₺ /aylık
DELL POWEREDGE
Intel® Xeon® 2 X E5620
64 GB RAM
240GB+480 GB SSD
Limitsiz 1 Gbit Hat!
Türkiye

Sepete
Ekle
850₺ /aylık
ORTAK ÖZELLİKLER
Anında Aktivasyon

Sunucularımızın stok durumuna göre 6 saat içinde kurulup teslim edilmektedir.Rakiphosting, zamana ve iş planına önem verir en hızlı şekilde makinanızın kurulumunu yapıp teslim edecektir. Yapacağınız çalışmalara göre sunucumu seçimlerinde detek ekibimizden, yardım alabilirsiniz. Canlı Destek'den satiş hakkında tüm sorularınızı yanıtlayıp aktif edeceğiz.

Uptime Oranımız

Tüm sunucularımız için verdiğimiz %99 luk yıllık aktiflik garantili oranımız ile öncü bir firma olmakla birlikte bu oranın altında düştüğünde telafisini yapmaktayız. Yüksek oluşabilecek kesintilerde farklı sunucularımız ile aktiftifliği sağlıyoruz. Müşterilerin memnuniyeti için varız.

Garantili Donanım

Rakiphosting Sunucu Barındırma hizmeti kapsamında temin edilen sunucular rakiphosting.com garantisi kapsamındadır. Gerektiğinde en hızlı şekilde donanım değişimi sağlanır ve asla ücret talep edilmez. Parça değişimleri datacenterda ki yogunluğa göre 2-3 saat sürmektedir.

Teknik Destek

Rakiphosting, sizlere Performansın yanı sıra Sorunlara müdahale edebilecek ekip ve yetkililer ile güçlü kadrosu ile yanınızda olacak. Sorunu Ortadan Kaldırın bizler için sorun asla olamaz. Sektörlerde ki bilgilerimizle sizlere sunucularda 7/24 teknik destek vermekteyiz. SLA Hizmeti ile VİP hizmet sunmaktayız.

SSD Disk Performansı

Yenilikçi yapımız ile SSD disk ve NVMe SSD kullanmaktayız... sunucu kiralama intel, xenon, AMD serisi, iş projelerinizi ilerletmek için ihtiyacınız olan gücü sunar.

SDDOS Koruması

Sunucusu kiralamak, Rakiphosting tarafından desteklenen tüm hizmetlerden yararlanmak anlamına gelir. Anti-DDoS, Güvenilirliği ve esnekliği, onu yeni başlayanlar ve Kurumsal'lar için ideal sunucu yapar.

Oyun Sunucusu

Sunucularımızda ekran kartı olmadığı için vede Avrupa konumda olduğundan dolayı ping olacağından oyun sunucularına elverişli değildir.

Konfigürasyonlu Sunucu

Sadece Ram ve HDD değişiklik yapılabilir sipariş geçmeden Teknik ekibimizle iletişime geçmeniz yeterlidir

Otomatik Kurulum

Sunucularımızda istediğiniz kurulumu veya işletim sistemini kurabiliriz. Herhangi lisans veya kısıtlama yapmıyoruz.

Hat Performansı

Avrupalı sunucularımız yüksek hatlarımız ile daha performanslı vede daha kaliteli internet hızına sahiptir.

Kurulum Montaj Ücreti

İlk ay Tüm dedicated sunucularda kurulum ücreti bulundukları özelliklere göre alınmaktadır. Yıllık alımlar veya taahhütlü satın alınan sunucularda kurulum ücretimiz yoktur.

Teknik Destek

Teknik ekibimiz 7/24 aktif olup sizlere bir ticket yakındır. SLA hizmetimiz ve takip sistemimiz ile teknik ekibimiz artık sizlerin yanında.

Sunucu Barındırma Uygun Fiyat RakipHosting Farkı Sizinle!

Stok Durumuna göre 1-6 Saat içerisinde Kurulum Gerçekleşir. Tüm Ayarlamalar Rakip Hosting Tarafından yapılır. Uzman Personel ile Asla Yarı yolda kalmazsınız

Rakip Hosting sizlere aynı zamanda paylaşımsız dedicated sunucu hizmetide sağlamaktadır. Avrupa Korumalı dedicated sunucularımızda, Esxi, Virtualizor, windows, linux, ubuntu ve tüm işletim sistemlerini kurabiliriz.


Detayları Görüntüle

EN ÇOK SORULAN SORULAR

Kurulum Ücreti Alıyormusunuz?

İşletim sistemi ve veri merkezimizden satın alınmış kontrol paneli yazılımlarının ilk kurulumları ücretsiz olarak teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Daha sonraki Aynı ay içerisinde birden fazla yapılacak yeniden kurulum işlemi ücrete tabidir

Sunucumuz için sizden en fazla kaç adet IP alabiliriz?

Veri merkezimizde bir sunucu için maksimum 29 adet IP (/24 Vlan Subnet) adresi alınabilmektedir. IP taleplerinizi sipariş esnasında belirtmeniz gerekmektedir. Herhangi bir IP talebiniz olmaz ise 3 adet IP adresi ile (/27 Vlan Subnet) sunucunuz size teslim edilir.

Sunucu network ve trafik durumu nedir?

Sunucu ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. En düşük garantili hatımız 250 mbps en yüksek 2 Gbps garantili hat sunmaktayız. Portlarımız ise en düşük 500 Mbps en yüksek 6 gbps'tir. Trafik sınırlandırması bulunmamakta birlikte 100 TB geniş bir trafik sunmaktayız.

Sunucu da donanım değişikliği nedir?

Sunucularda donanım değişikliği malesef yapamıyoruz. Fakat müşterilerimize cluster alt yapısı ile iki sunucuyu birleştirebilir yada farklı bir alt bir üst sunucu sunabiliriz.

Frewall Hizmeti var mı?

Voxility ve TTDDOS ile Türkiye konumlu sunucu hizmetlerimizde saldırı koruması ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bu koruma, layer7 saldırıları kapsamamaktadır.

Hangi Sunucu Barındırma Seçmeliyim?

Sunucu Barındırma kişiye veya ihtiyaçlara özel konfigüre edilebilmektedir. Kullanımınıza ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak daha fazla ram, depolama ve işlemci gücüne ihtiyaç duyabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirlemeniz doğrultusunda sizin için en uygun Sunucu Barındırma seçimine yardımcı olabiliriz.

Sunucu Barındırma Uygun Fiyatlar Rakiphosting Farkı Sizinle!

Sunucularımız managed vede Shared sunucular olarak kullanım sağlayabiliyoruz. Tamamen sizin yöneteceginiz managed sunucu vede shared sunucu yükünü tamamen kullansanız da lisanslar için uygun tutulduğu için daha çok tercih edilmektedir.

Sanal veri merkezi sözleşmesine uygun olarak tüm fiziksel işlemler 7 gün 24 saat aktif destek veren teknik ekibimizce yapılır. Herhangi bir fiziksel işlemi yapmak için sizin veri merkezine gelmenizi gerektirecek bir durum söz konusu olmaz.


Detayları Görüntüle

ÇÖZÜM
ORTAKLARIMIZ